• tel. +48 58 556 1054
 • biuro@topkey.pl

O nas

Firma TOP-KEY istnieje na rynku zabezpieczeń od 1991 roku. Od połowy lat 90-tych zajmujemy się rozwiązaniami technicznymi dla nieruchomości komercyjnych i przestrzeni publicznych. W tym czasie staliśmy się ekspertem w tej dziedzinie i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w kompleksowej obsłudze obiektów tego typu. Dziś cieszymy się zaufaniem, satysfakcją i spokojem naszych klientów.
 • icon_misja

  Nasza misja

  Odkryj do czego dążymy
  i czym się kierujemy.

  Naszym głównym celem jest zapewnienie użytecznych i niezawodnych narzędzi ułatwiających zarządzanie. Bez względu na rozmiar Twojego przedsięwzięcia, jeśli potrzebujesz je mierzyć i monitorować, przedstawimy Ci optymalne rozwiązanie.

  Komfort i spokój klienta liczą się dla nas najbardziej. Nieustannie dążymy do jak najwyższej dokładności i niezawodności naszych systemów, byś otrzymywał najbardziej wiarygodne informacje.

  Otrzymasz od nas praktyczne i nowoczesne systemy, pełne wsparcie techniczne oraz zatroszczymy się aby Twoje wymagania zostały spełnione.

 • icon_historia

  Nasza historia

  Poznaj jak zbudowaliśmy zaufanie,
  którym obdarzają nas klienci.

  Firma TOP-KEY działa na rynku zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 roku. Od połowy lat 90-tych zajmujemy się wyposażaniem obiektów komercyjnych w systemy umożliwiające uzyskanie i analizę informacji ilościowych o przepływie ludzi, sposobie tego przepływu, a także innych informacji o odwiedzających.

  Od prawie dekady, informacje te ułatwiają zarządzanie obiektów, usprawniają działania marketingowe, a nade wszystko, pomagają oszczędzać czas i pieniądze naszych klientów. Przez ten czas nawiązaliśmy owocną i stałą współpracę z największymi światowymi producentami sprzętu takimi jak Axis Communications czy Irisys.

  Przez lata obecności na rynku zaufało nam wielu klientów, których liczba cały czas się powiększa. By zobaczyć komu służymy pomocą i naszymi usługami.
  Zobacz referencje.

 

baner_1

Andrzej Guziński

Dyrektor Zarządzający
email: andrzej@topkey.pl
tel. +48 602 274 339 tel. +48 58 556 1054


Marcin Guziński

Dyrektor Operacyjny
email: marcin@topkey.pl
tel. +48 602 611 680 tel. +48 58 556 1054